Rozkład jazdy PKP na relacji Łobez - Wejherowo

Połączenia na trasie Łobez – Wejherowo obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 06:22 z dworca Łobez. Ostatni pociąg do Wejherowo wyrusza o godzinie 19:26. Najszybszy przejazd oferuje pociąg STAŃCZYK. Podróż tym pociągiem trwa 02:31. Na trasie Łobez – Wejherowo kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Wejherowo.

06:22
08:53
EuroPodróże - clock icon 2h 31min
IC 85109/8
08:11
10:46
EuroPodróże - clock icon 2h 35min
IC 85107/6
12:26
15:02
EuroPodróże - clock icon 2h 36min
IC 81105/4
14:27
17:07
EuroPodróże - clock icon 2h 40min
IC 85105/4
16:24
19:07
EuroPodróże - clock icon 2h 43min
IC 85103/2
19:26
22:12
EuroPodróże - clock icon 2h 46min
IC 85101/0

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast