Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Łask - Nakło nad Notecią. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Łask – Nakło nad Notecią obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 15:54 z dworca PKP Łask. Ostatni pociąg do Nakło nad Notecią wyrusza o godzinie 15:54. Obecnie na trasie ŁaskNakło nad Notecią nie kursują inne pociągi przewoźnika PKP Intercity. Pociąg kończy bieg na stacji Nakło nad Notecią.

Łask Nakło nad Notecią

Łask Nakło nad Notecią

15:54
21:44
ŁaskNakło nad Notecią
5h 49min
IC 4522IC 3836
Klasa 2 od: 101 PLN
Klasa 1 od: 133 PLN

Jak kupić tani bilet Łask - Nakło nad Notecią?

Kup bilet do Nakło nad Notecią wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Łask - Nakło nad Notecią przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład
PKP Łask - Nakło nad Notecią - Rozkład jazdy pociągów | EuroPodróże