Pociągi na relacji Krzyż - Wronki. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Krzyż – Wronki obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:33 z dworca PKP Krzyż. Ostatni pociąg do Wronki wyrusza o godzinie 21:25. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek WŁÓKNIARZ. Podróż tym pociągiem trwa 00:18. Na trasie KrzyżWronki kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Wronki.

07:33
07:51
EuroPodróże - clock icon 18min
IC 8320
10:04
10:24
EuroPodróże - clock icon 20min
IC 81106
12:13
12:32
EuroPodróże - clock icon 19min
IC 81102
14:14
14:33
EuroPodróże - clock icon 19min
IC 82104
17:38
17:56
EuroPodróże - clock icon 18min
IC 81108
18:45
19:04
EuroPodróże - clock icon 19min
IC 81100
19:34
19:55
EuroPodróże - clock icon 21min
IC 83192
21:25
21:46
EuroPodróże - clock icon 21min
IC 83172

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast