Pociągi na relacji Krzyż - Szamotuły. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Krzyż – Szamotuły obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:33 z dworca PKP Krzyż. Ostatni pociąg do Szamotuły wyrusza o godzinie 21:25. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek OSTERWA. Podróż tym pociągiem trwa 00:27. Na trasie KrzyżSzamotuły kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szamotuły.

07:33
08:00
EuroPodróże - clock icon 27min
IC 8320
10:04
10:35
EuroPodróże - clock icon 31min
IC 81106
12:13
12:43
EuroPodróże - clock icon 30min
IC 81102
14:14
14:44
EuroPodróże - clock icon 30min
IC 82104
17:38
18:06
EuroPodróże - clock icon 28min
IC 81108
18:45
19:14
EuroPodróże - clock icon 29min
IC 81100
19:34
20:08
EuroPodróże - clock icon 34min
IC 83192
21:25
21:59
EuroPodróże - clock icon 34min
IC 83172

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast