Pociągi na relacji Krzyż - Międzyzdroje. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Krzyż – Międzyzdroje obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:02 z dworca PKP Krzyż. Ostatni pociąg do Międzyzdroje wyrusza o godzinie 17:33. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek GAŁCZYŃSKI. Podróż tym pociągiem trwa 02:47. Na trasie KrzyżMiędzyzdroje kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Międzyzdroje.

06:02
09:07
EuroPodróże - clock icon 3h 4min
IC 38172
09:32
12:19
EuroPodróże - clock icon 2h 47min
IC 18100
13:36
16:48
EuroPodróże - clock icon 3h 12min
IC 28104
15:40
18:49
EuroPodróże - clock icon 3h 9min
IC 18102
17:33
20:29
EuroPodróże - clock icon 2h 56min
IC 18106

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast