Pociągi na relacji Kraków Główny - Legnica. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Kraków Główny – Legnica obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 04:13 z dworca PKP Kraków Główny. Ostatni pociąg do Legnica wyrusza o godzinie 21:23. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek ODRA. Podróż tym pociągiem trwa 03:29. Na trasie Kraków GłównyLegnica kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Legnica.

04:13
07:42
EuroPodróże - clock icon 3h 29min
IC 54
04:42
09:21
EuroPodróże - clock icon 4h 39min
IC 38102
09:58
13:39
EuroPodróże - clock icon 3h 41min
IC 56
12:17
16:32
EuroPodróże - clock icon 4h 15min
IC 2700
15:06
19:41
EuroPodróże - clock icon 4h 35min
IC 37104
21:23
01:54
EuroPodróże - clock icon 4h 31min
TLK 38174

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast