Rozkład jazdy PKP na relacji Kościan - Rogoźno Wielkopolskie

Połączenia PKP na trasie Kościan – Rogoźno Wielkopolskie obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:03 z dworca Kościan. Ostatni pociąg do Rogoźno Wielkopolskie wyrusza o godzinie 16:55. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BOSMAN. Podróż tym pociągiem trwa 01:06. Na trasie KościanRogoźno Wielkopolskie kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Rogoźno Wielkopolskie.

07:03
08:09
EuroPodróże - clock icon 1h 6min
IC 68101
08:56
10:11
EuroPodróże - clock icon 1h 15min
IC 48100
10:53
12:13
EuroPodróże - clock icon 1h 20min
IC 3806
13:00
14:13
EuroPodróże - clock icon 1h 13min
IC 48102
16:55
18:07
EuroPodróże - clock icon 1h 11min
IC 68102

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast