Rozkład jazdy PKP na relacji Kościan - Piła

Połączenia PKP na trasie Kościan – Piła obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:03 z dworca Kościan. Ostatni pociąg do Piła wyrusza o godzinie 16:55. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek BOSMAN. Podróż tym pociągiem trwa 01:42. Na trasie KościanPiła kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Piła.

07:03
08:45
EuroPodróże - clock icon 1h 42min
IC 68101
08:56
10:49
EuroPodróże - clock icon 1h 52min
IC 48100
10:53
12:50
EuroPodróże - clock icon 1h 57min
IC 3806
13:00
14:50
EuroPodróże - clock icon 1h 50min
IC 48102
16:55
18:46
EuroPodróże - clock icon 1h 50min
IC 68102

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast