Rozkład jazdy PKP na relacji Kościan - Oborniki Wielkopolskie Miasto

Połączenia PKP na trasie Kościan – Oborniki Wielkopolskie Miasto obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 08:56 z dworca Kościan. Ostatni pociąg do Oborniki Wielkopolskie Miasto wyrusza o godzinie 16:55. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek SZYNDZIELNIA. Podróż tym pociągiem trwa 00:53. Na trasie KościanOborniki Wielkopolskie Miasto kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Oborniki Wielkopolskie Miasto.

08:56
09:59
EuroPodróże - clock icon 1h 3min
IC 48100
10:53
11:59
EuroPodróże - clock icon 1h 6min
IC 3806
13:00
13:53
EuroPodróże - clock icon 53min
IC 48102
16:55
17:54
EuroPodróże - clock icon 59min
IC 68102

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast