Rozkład jazdy pociągu na relacji Katowice - Łańcut

Połączenia na trasie Katowice – Łańcut obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 04:26 z dworca Katowice. Ostatni pociąg do Łańcut wyrusza o godzinie 20:04. Najszybszy przejazd oferuje pociąg WYSPIAŃSKI. Podróż tym pociągiem trwa 02:55. Na trasie Katowice – Łańcut kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Łańcut.

04:26
08:38
EuroPodróże - clock icon 4h 12min
IC 83172/3
06:09
09:51
EuroPodróże - clock icon 3h 42min
TLK 42000/1
08:23
11:18
EuroPodróże - clock icon 2h 55min
IC 6300/1
09:27
12:58
EuroPodróże - clock icon 3h 31min
IC 7300/1
10:39
14:02
EuroPodróże - clock icon 3h 23min
IC 6302/3
13:05
16:05
EuroPodróże - clock icon 3h 0min
IC 43002/3
13:57
17:15
EuroPodróże - clock icon 3h 18min
IC 8305/4
15:17
18:26
EuroPodróże - clock icon 3h 9min
IC 6200/1
16:12
19:22
EuroPodróże - clock icon 3h 10min
IC 43000/1
17:10
20:14
EuroPodróże - clock icon 3h 4min
IC 73000/1

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast