Rozkład jazdy PKP na relacji Inowrocław - Oborniki Śląskie

Połączenia PKP na trasie Inowrocław – Oborniki Śląskie obsługuje m. in. TLK. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 01:21 z dworca Inowrocław. Ostatni pociąg do Oborniki Śląskie wyrusza o godzinie 20:26. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek POMORZANIN. Podróż tym pociągiem trwa 02:34. Na trasie InowrocławOborniki Śląskie kursują również inne pociągi: IC Intercity - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Oborniki Śląskie.

01:21
04:16
EuroPodróże - clock icon 2h 54min
TLK 53172
05:23
08:04
EuroPodróże - clock icon 2h 41min
IC 53150
07:25
09:59
EuroPodróże - clock icon 2h 34min
IC 5600
08:04
11:01
EuroPodróże - clock icon 2h 57min
IC 56104
10:18
12:53
EuroPodróże - clock icon 2h 35min
IC 5312
12:15
15:01
EuroPodróże - clock icon 2h 46min
IC 5314
16:14
19:05
EuroPodróże - clock icon 2h 51min
IC 56102
18:17
20:53
EuroPodróże - clock icon 2h 36min
IC 5604
20:26
23:07
EuroPodróże - clock icon 2h 41min
IC 56150

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast