PKP Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Szklarska Poręba Średnia. Rozkład jazdy pociągów
Połączenia PKP na trasie Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Szklarska Poręba Średnia obsługuje m. in. TLK. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 10:47 z dworca PKP Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Ostatni pociąg do Szklarska Poręba Średnia wyrusza o godzinie 10:47. Obecnie na trasie Dąbrowa Górnicza Ząbkowice – Szklarska Poręba Średnia nie kursują inne pociągi przewoźnika PKP Intercity. Pociąg kończy bieg na stacji Szklarska Poręba Średnia.
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Szklarska Poręba Średnia
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Szklarska Poręba Średnia
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
Szklarska Poręba Średnia
Jak kupić tani bilet Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Szklarska Poręba Średnia?
Kup bilet do Szklarska Poręba Średnia wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.
Kup bilet Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Szklarska Poręba Średnia przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.