Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Brzeg - Szklarska Poręba Górna. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Brzeg – Szklarska Poręba Górna obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 02:09 z dworca PKP Brzeg. Ostatni pociąg do Szklarska Poręba Górna wyrusza o godzinie 14:26. Na trasie BrzegSzklarska Poręba Górna kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szklarska Poręba Górna.

Rozkład jazdy pociągów Brzeg - Szklarska Poręba Górna

Brzeg Szklarska Poręba Górna

02:09
07:33
5h 24min
IC 38172IC 16190
10:07
13:18
Kursuje w: sb., nd.
3h 11min
IC 16150
14:26
19:27
5h 1min
IC 16100IC 66123

Jak kupić tani bilet Brzeg - Szklarska Poręba Górna?

Kup bilet do Szklarska Poręba Górna wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Brzeg - Szklarska Poręba Górna przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład