Rozkład jazdy pociągu na relacji Białogard - Kołobrzeg

Połączenia na trasie Białogard – Kołobrzeg obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 06:15 z dworca Białogard. Ostatni pociąg do Kołobrzeg wyrusza o godzinie 19:22. Najszybszy przejazd oferuje pociąg ZEFIR. Podróż tym pociągiem trwa 00:33. Na trasie Białogard – Kołobrzeg kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Kołobrzeg.

06:15
06:54
EuroPodróże - clock icon 39min
IC 38190/1
07:33
08:06
EuroPodróże - clock icon 33min
TLK 48070/1
10:29
11:07
EuroPodróże - clock icon 38min
IC 68101
14:52
15:26
EuroPodróże - clock icon 34min
IC 3806/7
19:22
19:55
EuroPodróże - clock icon 33min
IC 38106/7

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast