pociąg Pendolino

Dlaczego EuroPodróże.pl? Poznaj nasze zalety

Opublikowany: 2020/03/02
Kategoria: O nas

Kolej…..dla klientów! Zakup i rezerwacja biletów online

Rosnąca mobilność oraz wzrastająca świadomość pasażerów pociągów stawiają nowe wyzwania na gruncie obsługi klienta. Podróżni przyzwyczajeni do europejskiej jakości i nowoczesnych rozwiązań jakie daje podróż pociągiem zagranicą, oczekują ich również na polskim gruncie, kupując bilety kolejowe online i decydując się na przejazd nowoczesnymi pociągami Intercity lub szybkimi pociągami Pendolino. Odpowiedzią na te oczekiwania jest serwis EuroPodróże.pl, gdzie klient oraz jakość oferty i obsługi – są zawsze na pierwszym miejscu.

Pociąg Intercity

Kup bilet bez wychodzenia z domu

Serwis EuroPodróże.pl pozwala zarówno na zakup biletów na pociągi europejskich przewoźników jak i na zakup biletów PKP online. Łatwość zakupu biletów PKP przez internet stanowi doskonałą alternatywę dla uciążliwych kolejek na dworcach kolejowych. Jak kupić bilet PKP przez internet? Wystarczy wpisać trzy pierwsze litery miasta, z którego chcesz rozpocząć podróż, wybrać stację docelową i kliknąć SZUKAJ. Dalej proces zakupu biletu na pociąg jest również intuicyjny, Wystarczy wypełnić dane pasażerów, wybrać formę płatności, a następnie dokonać zakupu. Chwilę potem, otrzymasz wiadomość e-mail i SMS z biletem prosto na swój telefon. 

Bilety PKP online

Tylko bezpośrednie połączenia kolejowe

Aby zaoszczędzić czas naszych klientów prezentujemy tylko bezpośrednie połączenia. W ten sposób gwarantujemy szybkość i wygodę zakupu biletu na pociąg online oraz czystą przyjemność podróży pociągiem bez przesiadek. Gęsta sieć torów oraz duża ilość połączeń kolejowych w Polsce i Europie pozwalają na wybór bezpośredniego pociągu, którym dojedziesz z centrum do centrum miasta, omijając w ten sposób korki oraz nie tracąc czasu na szukanie miejsca do parkowania.

Wybór miejsca w pociągu

Kupując bilet online masz wpływ na wybór miejsca siedzącego. Graficzna prezentacja pozwala już na etapie rezerwacji podejrzeć rozkład miejsc w wagonach pociągów PKP Intercity. Podgląd rozkładu miejsc w pociągach Pendolino i niektórych pociągach Intercity wynika z podwyższonego standardu przejazdu tymi pociągami oraz chęci zapewnienia podróżnym jak  największego komfortu podczas podróży.

Pendolino rozkład miejsc

Płacisz jak chcesz i kiedy chcesz!

Z myślą o wygodzie naszych klientów proponujemy różne sposoby płatności za bilet kolejowy kupiony przez internet. Zastanawiasz się jak zapłacić za bilet PKP online? To proste! W trakcie zakładania rezerwacji należy wybrać najdogodniejszą opcję zapłaty. Oferujemy takie metody płatności za bilety PKP jak karta kredytowa, szybki przelew online oraz płatność aplikacją BLIK. Te same bramki płatnicze umożliwiają także zapłatę za bilety kolejowe zagranicznych przewoźników, a co więcej ceny zawsze prezentowane są w złotówkach! Tym co wyróżnia serwis EuroPodróże.pl jest płatność metodą TWISTO dzięki której za zakupiony bilet online zapłacisz dopiero za 21 dni, a otrzymasz go bezpośrednio po założeniu rezerwacji! 

Bilet PKP na telefon

W EuroPodróżach.pl stawiamy na mobilność. Dlatego przesyłamy zakupione bilety kolejowe na e-mail oraz jako SMS! Podczas podróży pociągiem, zakupiony bilet można po prostu wyświetlić na smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym. O ile elektroniczne bilety zagranicznych przewoźników to już standard, tak posiadając bilet PKP na telefonie możesz cieszyć się swobodą podróżowania, bez potrzeby stania w kolejce i martwienia się o wydruk! Ponadto bilety PKP w formie pdf na telefonie są zawsze pod ręką co zapewnia wygodę podczas kontroli biletów oraz umożliwia sprawne zarządzanie rezerwacją.

bilet PKP na telefon

 

Obsługa posprzedażowa 

Również po zakupie biletu nasi klienci mogą liczyć na wsparcie. Łatwy i wygodny proces zwrotu i wymiany biletów na pociągi PKP Intercity, Pendolino i TLK wymaga jedynie wysłania zgłoszenia przez formularz na stronie. W przypadku biletów zagranicznych zwrot lub wymianę należy zgłosić kontaktując się z konsultantem podróży, będącym do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Co jednak gdy nie zgłosiłeś zwrotu, a nie wykorzystałeś swojego biletu lub przejazd nie doszedł do skutku z winy przewoźnika? Nic straconego! W imieniu naszych klientów składamy reklamacje u przewoźników i w pełni nadzorujemy ich proces, aż do momentu kiedy pieniądze są z powrotem na Twoim koncie!

Panel Klienta – Sam zarządzaj swoją rezerwacją!

Jeśli jednak wolisz samodzielnie zarządzać swoimi rezerwacjami wypróbuj Strefę Klienta! Na jakie korzyści mogą liczyć użytkownicy, którzy założą konto w serwisie EuroPodróże.pl? Jest to przede wszystkim łatwy dostęp do wszystkich biletów w jednym miejscu. Panel klienta zapewnia dostęp zarówno do aktualnych rezerwacji wraz z możliwością automatycznego zwrotu oraz łatwej wymiany biletów PKP, jak i do archiwalnych biletów, pochodzących z wcześniejszych rezerwacji. Co więcej dzięki możliwości tworzenia profili pasażera i  płatnika znacznie oszczędzisz czas podczas kolejnej rezerwacji!

Wyszukaj połączenie