Intercity PKP

Panel Klienta – Poczuj wolność podróżowania!

Opublikowany: 2020/03/10
Kategoria: O nas

Samodzielnie zarządzaj swoją rezerwacją

W serwisie EuroPodróże.pl stawiamy na wygodę – wypróbuj Strefę Klienta, a w niej: podgląd założonych rezerwacji, możliwość zakupu, wymiany i zwrotu biletu. Bądź mobilny, podróżuj z nami po Polsce i Europie – bilet zawsze będzie w zasięgu ręki na twoim smartfonie.

Panel Klienta to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych, którzy cenią prostotę, mobilność i czas. Utworzenie konta  zajmuje kilka minut i zapewnia łatwy i stały dostęp do aktualnych oraz archiwalnych biletów kolejowych kupionych online w serwisie EuroPodróże.pl.  Na jakie korzyści mogą liczyć użytkownicy, którzy założą konto w Panelu? Jest to przede wszystkim łatwy  dostęp do wszystkich biletów w jednym miejscu. Dostęp do aktualnych rezerwacji daje możliwość automatycznego zwrotu oraz szybkiej wymiany biletów PKP. Podgląd historii rezerwacji zapewnia przejrzysty dostęp do  biletów kolejowych, pochodzących ze wcześniejszych zakupów i przyśpiesza proces zakładania nowej rezerwacji na zakup biletu kolejowego online. 

Zakup biletu Pendolino online

Jeszcze szybsza rezerwacja

Konto w serwisie EuroPodróże.pl pozwala na tworzenie profili pasażerów i płatników.  Wystarczy, że raz wprowadzisz takie dane jak imię i nazwisko głównego pasażera, rodzaj ulgi,  preferowane usytuowanie czy rodzaj wagonu i przypiszesz je do swojego spersonalizowanego Profilu Pasażera. Co więcej, takich profili możesz mieć kilka i wykorzystywać je w zależności od potrzeb i wariantu podróży. Panel Klienta to również dobre rozwiązanie dla klientów biznesowych, którzy wraz z zakupionymi biletami potrzebują faktury. Utworzenie Profilu Płatnika  pozwala na łatwe zapisanie danych firmy do faktury, a następnie wykorzystywanie ich podczas zakładania rezerwacji dla różnych pasażerów. Dzięki zapisanym profilom zakup biletu na pociąg przez internet jest jeszcze prostszy i nie wymaga ponownego wprowadzania zapisanych danych!

Bilety PKP online

Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu

Zakładając konto otrzymujesz Panel Klienta, dzięki któremu masz dostęp do wszystkich rezerwacji w jednym miejscu. Z łatwością możesz nimi zarządzać, sprawdzać szczegóły swoich podróży oraz wyświetlić bilet na aktualny przejazd na telefonie – bez potrzeby drukowania i stania w kolejce! Posiadając łatwy dostęp do wszystkich aktualnych i archiwalnych biletów PKP na telefonie możesz cieszyć się swobodą podróżowania i zarządzać swoimi rezerwacjami gdziekolwiek jesteś!

Wyszukaj połączenie