europodroze.pl-taniebiletypkp

Kup bilet przez EuroPodróże.pl i zyskaj

Opublikowany: 2023/01/25
Kategoria: O nas

Kup bilet przez EuroPodróże.pl i zyskaj

 

Nasza misja brzmi: ułatwiamy podróżowanie! Należy dodać, że na wszystkich etapach podróży – od wyszukiwania połączeń, przez zakup biletu na pociąg aż po opiekę posprzedażową. Zapewniamy profesjonalne wsparcie wielojęzycznego BOK, bilet na e-mail i SMS (i przypomnienie sms przed odjazdem), oraz dostarczenie jednym kliknięciem biletu do Twojego kalendarza.

Profesjonalne wsparcie w Twoim języku

Nasz zespół BOK EuroPodróże komunikuje się w Twoim języku. Konsultanci w mowie i piśmie posługują się językiem polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Wspierają klientów przez infolinię, na Facebooku, Instagramie oraz przez korespondencję e-mailową. To nie wszystko, bo zespół BOK EuroPodróże oferuje wsparcie w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń – np. jeśli pasażer potrzebuje szybko zwrócić bilet. Z infolinią można się także skontaktować w sprawie zakupu biletów grupowych, biletu na pociąg panoramiczny i na połączenia międzynardowe. Opieka BOK EuroPodróże obejmuje także wsparcie osób słabszych. Nasi konsultanci oferują pomoc w zakupie biletu oraz zorganizowaniu asystenta podróżowania dla osób starszych lub niepełnosprawnych, które tego potrzebują. Profesjonalnie wspieramy na każdym etapie podróży.

Bilet na e-mail i SMS, Twoja podróż w Twoim kalendarzu i przypomnienie sms przed odjazdem

W zaledwie kilkanaście sekund zakupiony bilet pkp nie tylko znajdzie się na Twoim e-mailu (który podałeś podczas zakupu), ale również na telefonie (jeśli wybrałeś taką opcję). Jednym kliknięciem dodajesz go do swojego kalendarza i w razie kontroli nie musisz przeglądać e-maila czy smsów.
Co więcej, decydujesz, czy chcesz 30 min. przed odjazdem pociągu otrzymać przypomnienie. To przydatna usługa, zwłaszcza gdy podróż odbywasz w związku ze spotkaniami np. biznesowymi. Link z biletem i informacje dotyczące podróży możesz zaledwie jednym kliknięciem dodać do swojego kalendarza.

Zakup bez rejestracji lub dodatkowe korzyści z kontem Moje Podróże

Rozumiemy potrzeby klienta, który chce dokonać szybkiego zakupu bez dodatkowych formalności, dlatego proponujemy opcję Kup bilet na pociąg bez zakładania konta. Z drugiej strony oferujemy założenie konta Moje Podróże, z którym wiążą się dodatkowe liczne korzyści. Przykładowo jest to łatwy dostęp do historii rezerwacji, biletów i faktur w jednym miejscu czy stworzenie Profilów pasażerów (umożliwiające szybki zakup biletów dla innych osób).
Z założeniem konta wiąże się także Szybki zwrot biletu lub wymiana jednym kliknięciem. Osoby zarejestrowane i zalogowane do konta Moje Podróże mają możliwość skorzystać z bezpiecznego uzupełniania danych, oszczędzając czas podczas każdego kolejnego zakupu biletu pkp od momentu rejestracji.

Bezpieczny system płatności i opcja Jedź teraz, zapłać później!

Jesteśmy świadomi, jak ważne dla naszych klientów są bezpieczne płatności. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami. Klienci posiadający konto Moje Podróże mają bezpieczny dostęp do faktur, zwrotów i reklamacji. Bezpiecznych płatności możesz dokonać przy pomocy karty, Blik lub szybkiego przelewu (przez bramkę).
Co więcej, nasi Klienci mogą skorzystać z systemu odroczonych płatności na określony regulaminowo (przeważnie 30 dni). Dokonując zakupu biletu kolejowego online, Klient nie zamraża środków na swoim koncie, a płatność zostaje odroczona o prawie miesiąc. Opcja Jedź teraz, zapłać później to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Wyszukaj połączenie