europodroze-charytatywnie

Dobroczynność i e-book dla Ciebie!

Opublikowany: 2023/01/25
Kategoria: O nas

Dobroczynność i e-book dla Ciebie!

 

Wspólnie zebraliśmy 10 000 złotych dla podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią! W ramach akcji świątecznej każdy klient kupujący bilet na pociąg przez serwis EuroPodroże.pl mógł przyłączyć się do zbiórki (którą sami też wsparliśmy finansowo), a w zamian dostawał e-book o tematyce podróżniczej.

 

EuroPodróże wspierają charytatywnie Fundację Między Niebem a Ziemią

Zimowe podróżowanie pociągiem z EuroPodróże.pl pod koniec 2022 roku było jeszcze bardziej magiczne! Planowanie podróży i cała aura Świąt Bożego Narodzenia rozgrzewały nasze serca i sprawiały dużo radości. Dodatkowo mogliśmy cieszyć się wspólną akcją charytatywną. Klient za zakup biletu na pociąg i wsparcie naszego celu otrzymywał bezpłatny e-book o tematyce podróżniczej. Zespół EuroPodróże — co widać na zdjęciu — czerpał radość z pomocy innym (dołożyliśmy również ostatnią cegiełkę, by wyrównać przekazywaną kwotę do 10 000 złotych).

europodroze-charytatywnie

Dobroczynność to ważny element strategii biznesowej EuroPodróże.pl, który wynika wartości zespołu i tworzonej marki. Na co dzień dbamy, by pasażerowie łatwo wyszukiwali połączenia, mieli szybki dostęp do rozkładów jazdy i swoich podróży i sprawnie wymieniali bilety lub je zwracali. Jeśli szukasz inspiracji do podróży, sprawdź, jakie kierunki podróży pociągiem polecamy, sprawdź rozkład jazdy, kup bilet pkp i zwiedzaj!

dobroczynność EuroPodróże

Wspólnie dojechaliśmy do stacji uśmiech podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią i przekazaliśmy 10 000 złotych. Wiemy, że kwota ta przyczyni się do wsparcia najbardziej potrzebujących.

Dlaczego wybraliśmy Fundację Między Niebem a Ziemią?

Wybraliśmy fundację, która kompleksowo opiekuje się chorymi dziećmi i ich rodzinami. Zapewnia nie tylko sprzęt rehabilitacyjny, ale troszczy się też o rodziców, którzy potrzebują czasu dla siebie. O rodzeństwo, aby miało przestrzeń i możliwość rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń.
Bo Między Niebem a Ziemią rodzą się marzenia… Te o przespanej nocy bez bólu i te o spotkaniu z ulubioną koleżanką. Te o innowacyjnym lekarstwie i te o nowej lalce lub samochodziku.
Działalność Fundacji Między Niebem a Ziemią zapoczątkowana została 3 marca 2011 roku. Zrodziła się z marzenia Sylwii Zarzyckiej — zawodowo radczyni prawnej, pełniącej stanowisko Prezeski i Fundatorki fundacji, która swoje pokłady energii, optymizmu i entuzjazmu wykorzystuje do niesienia pomocy innym.
I to właśnie dlatego wsparliśmy Fundację Między Niebem a Ziemią.

Ułatwiamy podróżowanie — przez bezpieczeństwo, wsparcie i szybkość

Święta Bożego Narodzenia to czas życzliwości i dzielenia się z innymi — czasem, uśmiechem, dobrym słowem czy podarunkiem. Tak powstał pomysł całej akcji charytatywnej. Z czystej intencji dawania potrzebującym, chęci zaangażowania naszych użytkowników i intencji podziękowania za każdą przekazaną złotówkę. Bo oprócz organizacji zbiórki i możliwości zakupu biletu wraz z cegiełką przekazaną na Fundację, nasi klienci otrzymywali e-booka.
W e-booku świątecznym znalazły się artykuły z ciekawymi i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi przejazdów pociągiem, ale nie zabrakło również łamigłówek i propozycji aktywności dla osób podróżujących z dziećmi. Co więcej, zaangażowaliśmy twórców internetowych, którzy polecają fantastyczne miejsca na krótkie wycieczki czy książki, które warto przeczytać w podróży. Mamy nadzieję, że przygotowane treści zainspirują czytelników do jeszcze częstszych podróży pociągiem również w tym roku! Sprawdź rozkład jazdy pociągów i ruszaj w drogę!

Wyszukaj połączenie