bezpieczny szybki zakup biletu

Bezpieczeństwo, wsparcie i szybkość!

Opublikowany: 2023/01/25
Kategoria: O nas

Bezpieczeństwo, wsparcie i szybkość! Każdego dnia ułatwiamy podróżowanie!

 

Zespół EuroPodróże z pasją każdego dnia dba o wsparcie, bezpieczeństwo i szybkość w opiece nad klientem i jego podróżą. Ułatwiamy wyszukiwanie połączeń kolejowych po Polsce (intuicyjna wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy), bezpieczny zakup biletu na pociąg (różne sposoby płatności) i szybkie zarządzanie rezerwacją (dzięki funkcjonalnościom skrojonym pod użytkownika). Ty kupujesz bilet, My ułatwiamy podróżowanie.

 

Profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach podróży – kup bilet pkp na EuroPodróże.pl i korzystaj

Profesjonalne wsparcie BOK EuroPodróże 7 dni w tygodniu jest do dyspozycji użytkowników portalu w różnych kanałach społecznościowych, na infolinii i w w ramach korespondencji mailowej. Dba, by opieka nad użytkownikiem podczas procesu zakupowego i posprzedażowego była jak najbardziej komfortowa dla podróżnych różnych narodowości (stąd wielojęzyczny BOK).
By ułatwić planowanie podróżowania, na  stronie prezentowane są również inspiracje i treści poradnikowe dotyczące korzystania z serwisu, oferty na bilety PKP czy informacje związane z pociągami Intercity (np. Pendolino, tlk) i przejazdami regionalnymi. Sprawne wyszukiwanie połączeń umożliwiają natomiast strony: kierunki podróży czy rozkład Jazdy PKP. W zakładce pomoc można znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące przewoźników i rezerwacji biletów.

bokeuropodroze

Bezpieczeństwo i wygoda w jednym – załóż konto Moje Podróże na EuroPodróże.pl

Dbamy, by serwis EuroPodróże.pl stale oferował optymalne rozwiązania dla pasażerów i był dostępny z dowolnego miejsca w Polsce i za granicą. Intuicyjna wyszukiwarka połączeń ułatwia szybko znaleźć połączenia i kompleksowo porównywać oferty różnych przewoźników.  Bezpieczny zakup biletu oznacza sprawdzonych dostawców płatności (blik, karta, szybkie przelewy) oraz optymalizację technologii pod kątem różnych urządzeń m.in. smartfonów, tabletów, laptopów czy komputerów stacjonarnych.
Bezpieczeństwo łączymy z wygodą, dlatego, jeśli wolisz samodzielnie zarządzać swoimi rezerwacjami, załóż konto Moje Podróże w serwisie EuroPodróże.pl, dzięki któremu zyskasz jeszcze więcej korzyści.  To duże ułatwienie dla rodzin z dziećmi, grup lub do planowania podróży służbowych. W ramach konta Moje Podróże przechowywane są informacje dotyczące historii przejazdów pociągiem, bilety i wystawione faktury.

bezpieczne płatności

Szybkość w ułatwianiu podróżowania jest kluczowa!

Zmieniamy EuroPodróże.pl tak, by użytkownicy łatwo poruszali się po stronie i intuicyjnie znajdywali, to czego potrzebują. Serwis cieszy się wysokim zaufaniem klientów dzięki optymalnym rozwiązaniom (rozkłady jazdy). Wyszukiwarka połączeń PKP dostosowana jest do potrzeb różnych pasażerów i umożliwia łatwe znalezienie interesujących połączeń. Jeśli podróżujący chcesz szybko kupić bilet, a nie dysponuje w danym momencie dostępem do środków pieniężnych, może wybrać opcję „Jedź teraz, zapłać później” z odroczoną płatnością.  Wdrażamy łatwe wymiany i zwroty biletów, rozwijamy kompetencje naszego zespołu BOK, by jeszcze szybciej udzielali odpowiedzi na nurtujące klientów pytania.

Sprawdź już teraz, jak szybko kupić bilet PKP w serwisie EuroPodróże, a My ułatwimy Ci podróżowanie!

Wyszukaj połączenie