Poprzedni dzień
Następny dzień
Leaf icon

Podróż pociągiem na tej trasie generuje jedynie 30% emisji CO2 w porównaniu do emisji wywołanych podróżą samochodem.

07:03
placeholder Poznań Główny
right arrow
07:10
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
07:03
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
07:10
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
09:02
placeholder Poznań Główny
right arrow
09:09
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
09:02
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
09:09
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
09:47
placeholder Poznań Główny
right arrow
09:54
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
09:47
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
09:54
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
10:54
placeholder Poznań Główny
right arrow
11:01
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
10:54
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
11:01
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
11:45
placeholder Poznań Główny
right arrow
11:52
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
11:45
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
11:52
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
12:56
placeholder Poznań Główny
right arrow
13:03
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
12:56
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
13:03
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
14:06
placeholder Poznań Główny
right arrow
14:13
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
14:06
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
14:13
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
14:40
placeholder Poznań Główny
right arrow
14:47
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
14:40
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
14:47
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
15:10
placeholder Poznań Główny
right arrow
15:17
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
15:10
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
15:17
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
15:50
placeholder Poznań Główny
right arrow
15:57
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
15:50
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
15:57
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
16:31
placeholder Poznań Główny
right arrow
16:38
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
16:31
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
16:38
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
18:52
placeholder Poznań Główny
right arrow
18:59
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
18:52
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
18:59
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
20:47
placeholder Poznań Główny
right arrow
20:54
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
20:47
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
20:54
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
21:56
placeholder Poznań Główny
right arrow
22:03
placeholder Poznań Junikowo
Clock Czas podróży: 0:07
arrows Bez przesiadek
Cena za 1 pasażera ?
9
PLN
za 2 klasę
---
PLN
za 1 klasę
21:56
czw. 7 gru.
map
Poznań Główny
Poznań
right arrow
22:03
czw. 7 gru.
map
Poznań Junikowo
Poznań
clock 0h 7min
Poprzedni dzień
Następny dzień