Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Ziemomyśl - Szczecin Port Centralny. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Ziemomyśl – Szczecin Port Centralny obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 04:17 z dworca PKP Ziemomyśl. Ostatni pociąg do Szczecin Port Centralny wyrusza o godzinie 15:28. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 00:50. Na trasie ZiemomyślSzczecin Port Centralny kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szczecin Port Centralny.

Rozkład jazdy pociągów Ziemomyśl - Szczecin Port Centralny

Ziemomyśl Szczecin Port Centralny

04:17
05:11
Kursuje w: pn., wt., śr., cz., pt.
0h 54min
REG 80361
06:12
07:08
Kursuje w: pn., wt., śr., cz., pt.
0h 56min
REG 88401
07:13
08:03
0h 50min
REG 88403
15:28
16:25
0h 57min
REG 78305

Jak kupić tani bilet Ziemomyśl - Szczecin Port Centralny?

Kup bilet do Szczecin Port Centralny wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Ziemomyśl - Szczecin Port Centralny przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład