Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Zbąszyń - Zielona Góra Przylep. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Zbąszyń – Zielona Góra Przylep obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:10 z dworca PKP Zbąszyń. Ostatni pociąg do Zielona Góra Przylep wyrusza o godzinie 19:57. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek ŁĄCZA. Podróż tym pociągiem trwa 00:48. Na trasie ZbąszyńZielona Góra Przylep kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Zielona Góra Przylep.

Rozkład jazdy pociągów Zbąszyń - Zielona Góra Przylep

Zbąszyń Zielona Góra Przylep

07:10
07:59
0 godz 49 min
REG 79600
11:47
12:38
0 godz 51 min
REG 79602
18:13
19:03
0 godz 50 min
REG 79604
19:57
20:45
0 godz 48 min
REG 79610

Jak kupić tani bilet Zbąszyń - Zielona Góra Przylep?

Kup bilet do Zielona Góra Przylep wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Zbąszyń - Zielona Góra Przylep przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład
PKP Zbąszyń - Zielona Góra Przylep - Rozkład jazdy pociągów | EuroPodróże