Rozkład jazdy pociągu na relacji Wrocław Główny - Wrocław Mikołajów

Połączenia na trasie Wrocław Główny – Wrocław Mikołajów obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 04:13 z dworca Wrocław Główny. Ostatni pociąg do Wrocław Mikołajów wyrusza o godzinie 21:01. Najszybszy przejazd oferuje pociąg PIAST. Podróż tym pociągiem trwa 00:05. Na trasie Wrocław Główny – Wrocław Mikołajów kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Wrocław Mikołajów.

04:13
04:18
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 61103/2
04:20
04:25
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 65151/0
05:15
05:20
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 68101
07:40
07:45
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 48151/0
08:00
08:05
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 65103/2
09:01
09:06
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 6221/0
11:45
11:50
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 48102/3
12:48
12:53
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 35102/3
13:01
13:07
EuroPodróże - clock icon 6min
IC 6521/0
14:50
14:55
EuroPodróże - clock icon 5min
IC 3512/3

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast