Pociągi na relacji Warszawa Zachodnia - Stargard. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Warszawa Zachodnia – Stargard obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 05:20 z dworca PKP Warszawa Zachodnia. Ostatni pociąg do Stargard wyrusza o godzinie 15:43. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek CHROBRY. Podróż tym pociągiem trwa 04:32. Na trasie Warszawa ZachodniaStargard kursują również inne pociągi: EIC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Stargard.

05:20
10:25
EuroPodróże - clock icon 5h 5min
IC 18100
08:26
15:56
EuroPodróże - clock icon 7h 29min
IC 28100
09:36
14:36
EuroPodróże - clock icon 5h 0min
IC 28104
11:30
16:39
EuroPodróże - clock icon 5h 9min
IC 18102
13:34
18:40
EuroPodróże - clock icon 5h 6min
IC 18106
15:43
20:15
EuroPodróże - clock icon 4h 32min
EIC 1800

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast