Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Wałbrzych Szczawienko - Szklarska Poręba Średnia. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Wałbrzych Szczawienko – Szklarska Poręba Średnia obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 10:16 z dworca PKP Wałbrzych Szczawienko. Ostatni pociąg do Szklarska Poręba Średnia wyrusza o godzinie 10:16. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek KAMIEŃCZYK. Podróż tym pociągiem trwa 01:55. Obecnie na trasie Wałbrzych SzczawienkoSzklarska Poręba Średnia nie kursują inne pociągi przewoźnika PKP Intercity. Pociąg kończy bieg na stacji Szklarska Poręba Średnia.

Rozkład jazdy pociągów Wałbrzych Szczawienko - Szklarska Poręba Średnia

Wałbrzych Szczawienko Szklarska Poręba Średnia

10:16
12:11
1 godz 55 min
REG 76108

Jak kupić tani bilet Wałbrzych Szczawienko - Szklarska Poręba Średnia?

Kup bilet do Szklarska Poręba Średnia wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Wałbrzych Szczawienko - Szklarska Poręba Średnia przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład