PKP Szczepki - Płociczno koło Suwałk. Rozkład jazdy pociągów
Połączenia PKP na trasie Szczepki – Płociczno koło Suwałk obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:57 z dworca PKP Szczepki. Ostatni pociąg do Płociczno koło Suwałk wyrusza o godzinie 16:54. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 00:07. Na trasie Szczepki – Płociczno koło Suwałk kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Płociczno koło Suwałk.
Rozkład jazdy pociągów Szczepki - Płociczno koło Suwałk
Szczepki Płociczno koło Suwałk
Jak kupić tani bilet Szczepki - Płociczno koło Suwałk?
Kup bilet do Płociczno koło Suwałk wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.
Kup bilet Szczepki - Płociczno koło Suwałk przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.