PKP Sośnica Jarosławska - Rogóźno koło Łańcuta. Rozkład jazdy pociągów
Połączenia PKP na trasie Sośnica Jarosławska – Rogóźno koło Łańcuta obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 04:55 z dworca PKP Sośnica Jarosławska. Ostatni pociąg do Rogóźno koło Łańcuta wyrusza o godzinie 20:05. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 00:34. Na trasie Sośnica Jarosławska – Rogóźno koło Łańcuta kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Rogóźno koło Łańcuta.
Rozkład jazdy pociągów Sośnica Jarosławska - Rogóźno koło Łańcuta
Sośnica Jarosławska Rogóźno koło Łańcuta
Jak kupić tani bilet Sośnica Jarosławska - Rogóźno koło Łańcuta?
Kup bilet do Rogóźno koło Łańcuta wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.
Kup bilet Sośnica Jarosławska - Rogóźno koło Łańcuta przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.