Rozkład jazdy PKP na relacji Słupsk - Łobez

Połączenia PKP na trasie Słupsk – Łobez obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:09 z dworca Słupsk. Ostatni pociąg do Łobez wyrusza o godzinie 20:13. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek GRYF. Podróż tym pociągiem trwa 01:32. Na trasie SłupskŁobez kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Łobez.

07:09
08:58
EuroPodróże - clock icon 1h 49min
IC 58100
10:22
11:59
EuroPodróże - clock icon 1h 37min
IC 58102
12:17
13:58
EuroPodróże - clock icon 1h 41min
IC 58104
14:10
15:43
EuroPodróże - clock icon 1h 33min
IC 18104
18:25
19:57
EuroPodróże - clock icon 1h 32min
IC 58106
20:13
21:52
EuroPodróże - clock icon 1h 39min
IC 58108

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast