Rozkład jazdy pociągu na relacji Rzeszów - Jarosław

Połączenia na trasie Rzeszów – Jarosław obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 08:22 z dworca Rzeszów. Ostatni pociąg do Jarosław wyrusza o godzinie 23:04. Najszybszy przejazd oferuje pociąg ŚLĄZAK. Podróż tym pociągiem trwa 00:38. Na trasie Rzeszów – Jarosław kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Jarosław.

08:22
09:05
EuroPodróże - clock icon 43min
IC 83172/3
10:08
10:49
EuroPodróże - clock icon 41min
IC 13100/1
11:04
11:44
EuroPodróże - clock icon 40min
IC 6300/1
12:45
13:23
EuroPodróże - clock icon 38min
IC 7300/1
13:48
14:28
EuroPodróże - clock icon 40min
IC 6302/3
15:49
16:28
EuroPodróże - clock icon 39min
IC 73104/5
15:52
16:33
EuroPodróże - clock icon 41min
IC 43002/3
17:01
17:41
EuroPodróże - clock icon 40min
IC 8305/4
19:09
19:48
EuroPodróże - clock icon 39min
IC 43000/1
20:01
20:40
EuroPodróże - clock icon 39min
IC 73000/1

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast