Rozkład jazdy PKP na relacji Rybnik - Katowice

Połączenia PKP na trasie Rybnik – Katowice obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 03:58 z dworca Rybnik. Ostatni pociąg do Katowice wyrusza o godzinie 18:59. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek PORTA MORAVICA. Podróż tym pociągiem trwa 00:41. Na trasie RybnikKatowice kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Katowice.

03:58
04:40
EuroPodróże - clock icon 42min
IC 406
06:52
07:40
EuroPodróże - clock icon 47min
IC 111
10:07
10:54
EuroPodróże - clock icon 46min
IC 106
10:49
11:32
EuroPodróże - clock icon 42min
IC 113
12:06
12:48
EuroPodróże - clock icon 41min
IC 104
15:26
16:10
EuroPodróże - clock icon 44min
IC 115
18:59
19:43
EuroPodróże - clock icon 44min
IC 117

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast