Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Poznań Wola - Szczecin Port Centralny. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Poznań Wola – Szczecin Port Centralny obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:39 z dworca PKP Poznań Wola. Ostatni pociąg do Szczecin Port Centralny wyrusza o godzinie 16:48. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 02:37. Na trasie Poznań WolaSzczecin Port Centralny kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szczecin Port Centralny.

Poznań Wola Szczecin Port Centralny

Poznań Wola Szczecin Port Centralny

06:39
09:16

Poznań Wola

Szczecin Port Centralny

2h 37min
REG 78400
Klasa 1: PLNKlasa 2: 4,00 PLN
13:42
16:25

Poznań Wola

Szczecin Port Centralny

2h 43min
REG 78305
Klasa 1: PLNKlasa 2: 4,00 PLN
16:48
19:29

Poznań Wola

Szczecin Port Centralny

2h 41min
REG 78406
Klasa 1: PLNKlasa 2: 4,00 PLN

Jak kupić tani bilet Poznań Wola - Szczecin Port Centralny?

Kup bilet do Szczecin Port Centralny wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Poznań Wola - Szczecin Port Centralny przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład