Pociągi na relacji Nowy Sącz - Stary Sącz. Rozkład jazdy PKP

Połączenia PKP na trasie Nowy Sącz – Stary Sącz obsługuje m. in. TLK. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:13 z dworca PKP Nowy Sącz. Ostatni pociąg do Stary Sącz wyrusza o godzinie 15:59. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek MALINOWSKI. Podróż tym pociągiem trwa 00:07. Na trasie Nowy SączStary Sącz kursują również inne pociągi: IC Intercity - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Stary Sącz.

07:13
07:26
EuroPodróże - clock icon 13min
TLK 30170
11:40
11:47
EuroPodróże - clock icon 7min
IC 30100
15:59
16:07
EuroPodróże - clock icon 8min
TLK 30104

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast