Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Nosówko - Szczecin Port Centralny. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Nosówko – Szczecin Port Centralny obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 04:27 z dworca PKP Nosówko. Ostatni pociąg do Szczecin Port Centralny wyrusza o godzinie 19:41. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 02:13. Na trasie NosówkoSzczecin Port Centralny kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szczecin Port Centralny.

Rozkład jazdy pociągów Nosówko - Szczecin Port Centralny

Nosówko Szczecin Port Centralny

04:27
06:42
2 godz 15 min
REG 80243
07:46
09:59
2 godz 13 min
REG 80255
19:41
21:58
Kursuje w: pn., wt., śr., cz., pt., nd.
2 godz 17 min
REG 80253

Jak kupić tani bilet Nosówko - Szczecin Port Centralny?

Kup bilet do Szczecin Port Centralny wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Nosówko - Szczecin Port Centralny przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład