Rozkład jazdy PKP na relacji Morąg - Olsztyn Zachodni

Połączenia PKP na trasie Morąg – Olsztyn Zachodni obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:28 z dworca Morąg. Ostatni pociąg do Olsztyn Zachodni wyrusza o godzinie 21:55. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek STAŃCZYK. Podróż tym pociągiem trwa 00:36. Na trasie MorągOlsztyn Zachodni kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Olsztyn Zachodni.

07:28
08:05
EuroPodróże - clock icon 37min
IC 50104
10:06
10:58
EuroPodróże - clock icon 51min
TLK 51102
11:21
11:57
EuroPodróże - clock icon 36min
IC 85108
13:20
13:57
EuroPodróże - clock icon 37min
IC 85106
17:50
18:45
EuroPodróże - clock icon 55min
IC 81104
21:55
22:32
EuroPodróże - clock icon 37min
IC 85102

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast