Rozkład jazdy pociągu na relacji Kraków Główny - Wrocław

Połączenia na trasie Kraków Główny – Wrocław obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 05:04 z dworca Kraków Główny. Ostatni pociąg do Wrocław wyrusza o godzinie 22:15. Najszybszy przejazd oferuje pociąg WAWEL. Podróż tym pociągiem trwa 02:49. Na trasie Kraków Główny – Wrocław kursują również inne pociągi: TLK - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Wrocław.

05:04
08:19
EuroPodróże - clock icon 3h 15min
IC 3802/3
06:38
09:37
EuroPodróże - clock icon 2h 59min
IC 3806/7
07:17
10:44
EuroPodróże - clock icon 3h 27min
IC 36000/1
08:24
11:26
EuroPodróże - clock icon 3h 2min
IC 36100/1
09:28
12:38
EuroPodróże - clock icon 3h 10min
IC 35102/3
10:12
13:01
EuroPodróże - clock icon 2h 49min
IC 37000/1
11:17
14:40
EuroPodróże - clock icon 3h 23min
IC 3512/3
12:19
15:15
EuroPodróże - clock icon 2h 55min
IC 2601/0
13:32
16:59
EuroPodróże - clock icon 3h 27min
IC 3804/5
15:00
18:46
EuroPodróże - clock icon 3h 46min
IC 37104/5

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast