Rozkład jazdy PKP na relacji Kościan - Laskowice Pomorskie

Połączenia PKP na trasie Kościan – Laskowice Pomorskie obsługuje m. in. TLK. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 01:21 z dworca Kościan. Ostatni pociąg do Laskowice Pomorskie wyrusza o godzinie 18:55. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek PIAST. Podróż tym pociągiem trwa 02:34. Na trasie KościanLaskowice Pomorskie kursują również inne pociągi: IC Intercity - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Laskowice Pomorskie.

01:21
04:22
EuroPodróże - clock icon 3h 1min
TLK 35172
08:02
10:44
EuroPodróże - clock icon 2h 42min
IC 6504
13:54
16:38
EuroPodróże - clock icon 2h 43min
IC 3514
16:05
18:39
EuroPodróże - clock icon 2h 34min
IC 3512
18:55
21:41
EuroPodróże - clock icon 2h 45min
IC 6500

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast