Rozkład jazdy PKP na relacji Kościan - Bochnia

Połączenia PKP na trasie Kościan – Bochnia obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 06:03 z dworca Kościan. Ostatni pociąg do Bochnia wyrusza o godzinie 23:20. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek ŚLĄZAK. Podróż tym pociągiem trwa 05:26. Na trasie KościanBochnia kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Bochnia.

06:03
11:29
EuroPodróże - clock icon 5h 26min
IC 7300
14:04
19:38
EuroPodróże - clock icon 5h 34min
IC 5314
23:20
06:27
EuroPodróże - clock icon 7h 7min
IC 83172

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast