Rozkład jazdy PKP na relacji Konin - Opalenica

Połączenia PKP na trasie Konin – Opalenica obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 00:24 z dworca Konin. Ostatni pociąg do Opalenica wyrusza o godzinie 19:14. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek LUBUSZANIN. Podróż tym pociągiem trwa 01:38. Na trasie KoninOpalenica kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Opalenica.

00:24
02:20
EuroPodróże - clock icon 1h 56min
IC 18170
09:23
11:02
EuroPodróże - clock icon 1h 39min
IC 17100
19:14
20:52
EuroPodróże - clock icon 1h 38min
IC 27100

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast