Rozkład jazdy pociągu na relacji Kołobrzeg - Koszalin

Połączenia na trasie Kołobrzeg – Koszalin obsługuje m. in. EIP. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 06:12 z dworca Kołobrzeg. Ostatni pociąg do Koszalin wyrusza o godzinie 20:28. Najszybszy przejazd oferuje pociąg EIP 8300/1. Podróż tym pociągiem trwa 00:34. Na trasie Kołobrzeg – Koszalin kursują również inne pociągi: TLK, EIC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Koszalin.

06:12
06:46
EuroPodróże - clock icon 34min
EIP 8300/1
07:57
08:42
EuroPodróże - clock icon 45min
EIP 8340/1
09:54
10:34
EuroPodróże - clock icon 40min
TLK 81114/5
13:55
14:42
EuroPodróże - clock icon 47min
EIC 8450/1
15:48
16:26
EuroPodróże - clock icon 38min
EIC 8150/1
20:28
21:09
EuroPodróże - clock icon 41min
TLK 83170/1

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast