Rozkład jazdy pociągu na relacji Katowice - Lublin Główny

Połączenia na trasie Katowice – Lublin Główny obsługuje m. in. TLK. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 06:09 z dworca Katowice. Ostatni pociąg do Lublin Główny wyrusza o godzinie 15:38. Najszybszy przejazd oferuje pociąg BOLKO. Podróż tym pociągiem trwa 05:01. Na trasie Katowice – Lublin Główny kursują również inne pociągi: IC - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Lublin Główny.

06:09
12:26
EuroPodróże - clock icon 6h 17min
TLK 42000/1
11:57
16:58
EuroPodróże - clock icon 5h 1min
IC 62100/1
15:17
21:31
EuroPodróże - clock icon 6h 14min
IC 6200/1
15:38
20:41
EuroPodróże - clock icon 5h 3min
IC 42100/1

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast