Rozkład jazdy PKP na relacji Inowrocław - Wąbrzeźno

Połączenia PKP na trasie Inowrocław – Wąbrzeźno obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:50 z dworca Inowrocław. Ostatni pociąg do Wąbrzeźno wyrusza o godzinie 19:57. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek DRWĘCA. Podróż tym pociągiem trwa 00:56. Na trasie InowrocławWąbrzeźno kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Wąbrzeźno.

07:50
08:46
EuroPodróże - clock icon 56min
IC 75102
11:52
12:54
EuroPodróże - clock icon 1h 2min
IC 65102
15:44
16:41
EuroPodróże - clock icon 57min
IC 75100
19:57
21:01
EuroPodróże - clock icon 1h 3min
IC 65104

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast