Bilety na pociąg. Wyszukiwarka połączeń PKP - EuroPodróże

PKP Chociwel - Szczecin Port Centralny. Rozkład jazdy pociągów

Połączenia PKP na trasie Chociwel – Szczecin Port Centralny obsługuje m. in. REG. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 08:18 z dworca PKP Chociwel. Ostatni pociąg do Szczecin Port Centralny wyrusza o godzinie 19:55. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek . Podróż tym pociągiem trwa 01:01. Na trasie ChociwelSzczecin Port Centralny kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Szczecin Port Centralny.

Chociwel Szczecin Port Centralny

Chociwel Szczecin Port Centralny

08:18
09:19

Chociwel

Szczecin Port Centralny

1h 01min
REG 88253
Klasa 1: PLNKlasa 2: 4,00 PLN
19:55
21:15

Chociwel

Szczecin Port Centralny

1h 20min
REG 80718
Klasa 1: PLNKlasa 2: 4,00 PLN

Jak kupić tani bilet Chociwel - Szczecin Port Centralny?

Kup bilet do Szczecin Port Centralny wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.

Kup bilet Chociwel - Szczecin Port Centralny przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast

Pokaż rozkład