Rozkład jazdy PKP na relacji Chełm Miasto - Świdnik Miasto

Połączenia PKP na trasie Chełm Miasto – Świdnik Miasto obsługuje m. in. IC Intercity. Pierwszy bezpośredni pociąg wyrusza o godzinie 07:04 z dworca Chełm Miasto. Ostatni pociąg do Świdnik Miasto wyrusza o godzinie 18:12. Najszybszy przejazd oferuje pociąg bez przesiadek CHEŁMIANIN. Podróż tym pociągiem trwa 00:39. Na trasie Chełm MiastoŚwidnik Miasto kursują również inne pociągi: - oferują niższą cenę biletu i zazwyczaj dłuższy czas podróży. Pociąg kończy bieg na stacji Świdnik Miasto.

07:04
07:45
EuroPodróże - clock icon 41min
IC 21010
13:06
13:45
EuroPodróże - clock icon 39min
IC 25100
18:12
18:51
EuroPodróże - clock icon 39min
IC 21100

Sprawdź rozkład jazdy PKP do innych miast