PKP Chabówka Stadion - Strzelce Krajeńskie Wschód. Rozkład jazdy pociągów
Połączenia PKP na trasie Chabówka Stadion – Strzelce Krajeńskie Wschód obsługuje m. in. IC. Pierwszy pociąg wyrusza o godzinie 21:10 z dworca PKP Chabówka Stadion. Ostatni pociąg do Strzelce Krajeńskie Wschód wyrusza o godzinie 21:10. Obecnie na trasie Chabówka Stadion – Strzelce Krajeńskie Wschód nie kursują inne pociągi przewoźnika PKP Intercity. Pociąg kończy bieg na stacji Strzelce Krajeńskie Wschód.
Chabówka Stadion Strzelce Krajeńskie Wschód
Chabówka Stadion Strzelce Krajeńskie Wschód
Jak kupić tani bilet Chabówka Stadion - Strzelce Krajeńskie Wschód?
Kup bilet do Strzelce Krajeńskie Wschód wcześniej. Nawet jeśli nie jesteś pewny dnia i godziny wyjazdu, bilet taki można zawsze zwrócić lub przebookować na inną datę. Sprawdź czy przysługują Ci zniżki PKP, najpopularniejsze z nich to dla dzieci i młodzieży, studentów i seniorów.
Kup bilet Chabówka Stadion - Strzelce Krajeńskie Wschód przez internet z EuroPodróże. Wygodnie i bezpiecznie. Zakupiony bilet otrzymasz na e-mail i telefon w formie biletu elektronicznego PDF.